Novinky

Príprava birmovncov

P1080472

Naši birmovanci absolvovali v mesiaci marec evanjelizačný kurz Dominik a v máji sa zúčastnili na púti k Božiemu Milosrdenstvu do Krakova. Veríme, že aj tieto podujatia prispejú k dobrej príprave na sviatosť kresťanskej dospelosti.

Galéria

Birmovanci v Krakove

P1070248

V sobotu 2. mája 2015 sa naši birmovanci zúčastnili na púti k Božiemu Milosrdenstvu do Krakova. Myslím, že to bola dobrá bezprostredná príprava pred prijatím sviatosti kresťanskej dospelosti, ktorú prijmú už v nedeľu 10. mája.

Galéria

Ľudové misie v našej farnosti

IMG_8120

V dňoch 18. až 26. apríla 2015 sme prežili požehnané dní Ľudových misií v našej farnosti s pátrami redemptoristami P. Michalom Zamkovským, P. Martinom Zanovitom a ich spolubratmi a spoločenstvom Rieka života. Vďaka patrí Pánu Bohu a misionárom za všetky milosti, ktoré sme počas týchto dní dostali.

Geléria

Birmovanci na kurze Dominik

P1070218

 

Naši birmovanci sa vo februári a marci zúčastnili na evanjelizačnom kurze Dominik, kde si zaujímavým spôsobom pripomenuli dôležité pravdy našej viery a to, akým spôsobom ich treba žiť.

Galéria

Koledníci Dobrej noviny z našej farnosti u pána prezidenta

V utorok 13. januára sa koledníci z našej farnosti zúčastnili na koledovaní pánovi prezidentovi spolu s koledníkmi z Banskej bystrice a Trnavy.

Čítaj viac

Koncert malého komorného orchestra

P1070120V našom kostole sa 6. januára 2015 uskutočnil koncert malého komorného orchestra už po piaty krát. Mladí umelci z Námestova a okolia pod vedením dirigenta Karola Kurtulíka nám predviedli svoje umenie v podanie diel svetoznámych autorov vážnej hudby. Všetkým patrí úprimný obdiv a poďakovanie

Galéria

Comments are closed.